Cantinho De Pirenopolis
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Villan Cantinho De Pirenópolis med 3 sovrum ligger 3 km från EcoCentro IPEC och ger tillgång till olika turistmål i närheten. Villan har plats för upp till 8 gäster och inbjuder dem alla att koppla av på en solterrass.
Den här villan med 2 badrum ligger också cirka 15 minuters bilresa från Our Lady of Rosario church.
Från fönstren kan du också njuta av utsikten över bergen. Badrumsfaciliteterna i villan Cantinho De Pirenopolis inkluderar också en separat toalett och en dusch. I badrummen finns också badlakan och handdukar för extra komfort.
Ett minikök med te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap erbjuds för gästerna.
- Lokala sevärdheter
- EcoCentro IPEC3,7 km
- Flygplatser
- Santa Genoveva/Goiania flygplats107 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
- Säkerhet
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
Service
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga barnsängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ❓
Finns det ett kök i villan Cantinho De Pirenopolis?
Ett komplett kök finns i villan Cantinho De Pirenopolis. - ❓
Tillåter villan Cantinho De Pirenopolis husdjur?
Villan Cantinho De Pirenopolis tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Cantinho De Pirenopolis?
Ja, en bubbelpool finns i villan Cantinho De Pirenopolis. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
Gästerna i semesterbostaden kan enkelt nå EcoCentro IPEC och Our Lady of Rosario church, som ligger 3 km från boendet respektive 7 km bort.